ДП “Електронне здоров’я” разом з Міністерством охорони здоров’я та Національною службою здоровя України вже реалізувало дев’ять проєктів у сфері електронного здоров’я, а 29 – ще в роботі.
Про це йдеться у звіті ДП “Електронне здоров’я” за перше півріччя.
Команда ЕСОЗ активно працює заради покращення якості та доступності послуг у сфері охорони здоров’я України та успішно впроваджує цифрові медичні інструменти.
Серед втілених проєктів такі, як:
📍довідник МКФ (Міжнародна класифікація функціонування, обмеження життєдіяльності і здоров’я)
📍внесення даних про вакцинацію від COVID, проведену за кордоном
📍кабінет фактичного і клінічного моніторингу в ЕСОЗ
📍MVP Державного реєстру медичних виробів
📍електронний рецепт на всі рецептурні препарати,
📍функціонал обліку реабілітаційних послуг в ЕСОЗ
📍медвисновки 2.0 (рев’ю процесів по МВ)
📍реорганізація Юридичних Осіб 2.0
📍категоризація для проекту Інсуліни в ЕСОЗ

У розробці – рутинна вакцинація в ЕСОЗ, електронний рецепт на тест-смужки, медичні висновки водія, медична довідка про смерть, особистий кабінет пацієнта та інші.
“Це досить великий обсяг роботи із гарячими дедлайнами. І попри великі навантаження, нашій команді вдається справлятися з усіма викликами. Попереду їх не менше, але не ніщо так не тішить, як успішні результати роботи і можливість покращувати якість послуг у своїй країні. Дуже дякую кожному фахівцю за професіоналізм і бажання трансформувати медицину в Україні! Разом ми – сила. Дякую партнерам за підтримку!” – зазначає в.о. генерального директора ДП “Електронне здоров’я” Олександр Ємець.
Нагадаємо, що електронна система охорони здоров’я є найбільшою ІТ-системою України. На сьогодні вона надійно зберігає дані про здоровʼя близько 35 мільйонів українців. У ній зареєстровано 360 тисяч медичних працівників із понад 17 тисяч закладів охорони здоровʼя.
Саме завдяки розвитку ЕСОЗ українці користуються такими послугами як: електронні рецепти та направлення, єМалятко, сертифікати про вакцинацію, електронні лікарняні та ін. Крім того, пацієнтам вже не треба збирати та роками зберігати численні довідки, адже усі дані надійно зберігається в єдиному місці – електронній медичній картці пацієнта.