Підключені до ЦБД Медичні Інформаційні Системи

Сторінка містить актуальну інформацію про функціональні можливості МІС, що підключені до центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я (ЦБД eHealth).

Електронна система охорони здоров’я працює за модульною системою. Модуль – набір функціоналу необхідний для різних типів користувачів системи eHealth. Наприклад, це означає, що один медичний заклад може використовувати адміністративний модуль однієї МІС, а лікарі – користуватися модулем “Робоче місце лікаря” іншої МІС.

 

  1. Адміністративний модуль надавача медичних послуг первинної медичної допомоги” – для укладання договорів з НСЗУ та отримання фінансування закладами, що надають первинну медичну допомогу.
  2. “Робоче місце лікаря ПМД” – для роботи лікарів, що надають первинну медичну допомогу: робота з деклараціями про вибір лікаря, що надає первинну медичну допомогу, електронні медичні записи, виписування електронного рецепту за програмою реімбурсації “Доступні ліки”.
  3. “Адміністративний модуль аптечного закладу” – включає функціонал для реєстрації аптек, їх підрозділів та фармацевтів і подальшого заключення договорів про реімбурсацію з НСЗУ.
  4. «Робоче місце фармацевта» для роботи фармацевтів для погашення електронного рецепту за програмою реімбурсації “Доступні ліки”.
  5. Адміністративний модуль надавача медичних послуг спеціалізованої медичної допомоги” – для реєстрації закладу, що надає спеціалізовану медичну допомгу, реєстрації його підрозділів та користувачів.
  6. “Робоче місце лікаря СМД” – для роботи лікарів, що надають спеціалізовану медичну допомогу: робота з електронними медичними записами, діагностичними звітами, виписування е-направлення, обробка та погашення е-направлення, ведення електронних медичних записів стаціонар (надходження та виписка), робота з електронними медичними записами та е-направленням неідентифіковних пацієнтів.
  7. “Робота з записами про пацієнтів” включає функціонал по роботі з записами ідентифікованих пацієнтів та неідентифікованих пацієнтів; приєднання записів неідентифікованого пацієнта до ідентифікованого.
  8. “Доступ до даних”

✔️ – даний функціонал успішно нами протестовано та підключено до ЦБД eHealth
➖ – функціонал не пройшов тестування, знаходиться на стадії тестування, або його розробка не запланована даною МІС.

Дані є динамічними та постійно оновлюються.

 

Підключені до eHealth МІС

 

ДП “Електронне здоров’я” постійно оновлює функціональні можливості на рівні ЦБД eHealth та здійснює повторні тестування МІС. Це означає, що МІС може бути в подальшому відключений від ЦБД eHealth по результатам повторного тестування.

ДП “Електронне здоров’я”, як Адміністратор eHealth не зобов’язує МІС розробляти весь доступний функціонал, дане рішення приймається кожним Оператором МІС самостійно.

Ознайомитись з поточними статусами впровадження функціоналу для закладів первинної медичної допомоги, закладів спеціалізованої медичної допомоги, а також для аптечних закладів можна за відповідними посиланнями.