eHealth припиняє підтримку Internet Explorer 11
Шановні користувачі електронної системи охорони здоровʼя!
📢 Інформуємо вас, що станом на 30.12 було успішно завершено всі заплановані роботи по відновленню коректної роботи Реєстру медичних висновків.
Наразі функціонал медичних висновків, обмін даними з зовнішніми реєстрами та відображення історичних даних функціонують повністю коректно.
💬 Нагадуємо, що перевірити статус працездатності системи та її окремих компонентів (зокрема і медичних висновків) можна за посиланням: https://status.ehealth.gov.ua
❓Якщо ви зіштовхуєтесь із будь-якими проблемами щодо формування електронних медичних висновків, будь ласка, зверніться до технічної підтримки медичної інформаційної системи, що встановлена у вашому закладі.
Шановні користувачі електронної системи охорони здоров’я!
Сьогодні на центральному компоненті ЕСОЗ стався інцидент, який спричинив збої на двох із трьох групах серверів, на яких зберігається підписний контент. Саме це вплинуло на поточні труднощі взаємодії користувачів із ЕСОЗ.
🔧Фахівці eZdorovya та Національна Служба здоров’я здійснюють роботи по переходу на резервне середовище даних.
На час проведення відновлювальних робіт обмежено трафік на ЦБД.
Тому, запити користувачів тимчасово не оброблюються.
Орієнтовний час робіт: 3-4 години. Актуальний статус робіт буде оновлюватися щогодини.
Після завершення робіт очікується стабілізація роботи ЦБД.
Додатково, за результатами аналізу причин інциденту, буде опублікований відповідний звіт.
ДП “Електронне здоров’я” разом з Міністерством охорони здоров’я та Національною службою здоровя України вже реалізувало дев’ять проєктів у сфері електронного здоров’я, а 29 – ще в роботі.
Про це йдеться у звіті ДП “Електронне здоров’я” за перше півріччя.
Команда ЕСОЗ активно працює заради покращення якості та доступності послуг у сфері охорони здоров’я України та успішно впроваджує цифрові медичні інструменти.
Серед втілених проєктів такі, як:
📍довідник МКФ (Міжнародна класифікація функціонування, обмеження життєдіяльності і здоров’я)
📍внесення даних про вакцинацію від COVID, проведену за кордоном
📍кабінет фактичного і клінічного моніторингу в ЕСОЗ
📍MVP Державного реєстру медичних виробів
📍електронний рецепт на всі рецептурні препарати,
📍функціонал обліку реабілітаційних послуг в ЕСОЗ
📍медвисновки 2.0 (рев’ю процесів по МВ)
📍реорганізація Юридичних Осіб 2.0
📍категоризація для проекту Інсуліни в ЕСОЗ
У розробці – рутинна вакцинація в ЕСОЗ, електронний рецепт на тест-смужки, медичні висновки водія, медична довідка про смерть, особистий кабінет пацієнта та інші.
“Це досить великий обсяг роботи із гарячими дедлайнами. І попри великі навантаження, нашій команді вдається справлятися з усіма викликами. Попереду їх не менше, але не ніщо так не тішить, як успішні результати роботи і можливість покращувати якість послуг у своїй країні. Дуже дякую кожному фахівцю за професіоналізм і бажання трансформувати медицину в Україні! Разом ми – сила. Дякую партнерам за підтримку!” – зазначає в.о. генерального директора ДП “Електронне здоров’я” Олександр Ємець.
Нагадаємо, що електронна система охорони здоров’я є найбільшою ІТ-системою України. На сьогодні вона надійно зберігає дані про здоровʼя близько 35 мільйонів українців. У ній зареєстровано 360 тисяч медичних працівників із понад 17 тисяч закладів охорони здоровʼя.
Саме завдяки розвитку ЕСОЗ українці користуються такими послугами як: електронні рецепти та направлення, єМалятко, сертифікати про вакцинацію, електронні лікарняні та ін. Крім того, пацієнтам вже не треба збирати та роками зберігати численні довідки, адже усі дані надійно зберігається в єдиному місці – електронній медичній картці пацієнта.