






Європейські експерти з ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) визнали український кейс eHealth одним із найперспективніших у державному секторі по всьому світу.
Цього року команда eZdorovya взяла участь у конкурсі та представила модель трансформації медичної системи – “Private-Public Cooperation Model”. Цей кейс увійшов до з найкращих у світі та був опублікований на інноваційній платформі Обсерваторії інновацій у державному секторі (OPSI).
OPSI — команда європейських експертів, яка досліджує проекти в публічному секторі з усього світу та публікує кейси переможців, які, на їхню думку, змінюють державну сферу та життя всієї країни на краще.
“OPSI визнали підхід eZdorovya “Private-Public Cooperation” в eHealth одним з найперспективніших у світі. Ця модель передбачає, що електронна система охорони здоров’я в Україні трансформується у тісній співпраці її головних партнерів та бізнес-сектору. Чому ця інновація є однією з кращих? Кооперація “держава-бізнес” здатна трансформувати систему на горизонтальну площину, створювати новий простір для інновацій, нові конкурентні ринки та головне — надавати найякісніші сервіси для громадськості.
У надавачів медичних послуг з’явилася можливість реєструвати медичних працівників через медичні інформаційні системи (МІС), які підключені до ЕСОЗ.
Поява такого розширеного функціоналу сприятиме більш повному та точному обліку медичних працівників у системі охорони здоров’я, а також розширить можливості для ведення електронної медичної документації фахівцями, які надають важливу допомогу пацієнтам.
Відтепер можна буде зареєструвати наступні посади:
◼️P284 Терапевт мови і мовлення
◼️P285 Клінічний психолог
◼️P286 Психотерапевт
Важливо зазначити, що вказані працівники можуть бути зареєстровані в системі з типом “АСИСТЕНТ”.
Основна діяльність терапевтів мови і мовлення, клінічних психологів та психотерапевтів спрямована на надання реабілітаційної допомоги. Такі фахівці матимуть можливість обліковувати в ЕСОЗ медичні записи, про надані пацієнту медичні послуги, зокрема:
◼️Процедура
◼️Діагностичний звіт
◼️Спостереження
ЕСОЗ постійно змінюється та вдосконалюється, забезпечуючи зручність та доступність для користувачів.