Медичні сестри та брати зможуть вносити дані про вакцинацію в ЕСОЗ
У рамках міжнародного проєкту SOLOMIYA українські медики мають змогу приєднатися до безкоштовних вебінарів та лекцій, що присвячені різним аспектам травм, у тому числі бойових.
Запрошуємо доєднуватися до наступної серії лекцій у рамках навчального курсу «Advanced training SOLOMIYA», що передбачає обмін знаннями та досвідом серед висококваліфікованих медичних працівників на міжнародному рівні.
Курс лекцій організований україно-німецьким проєктом SOLOMIYA разом з Державною установою «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України», кафедрою травматології та ортопедії, фізичної та реабілітаційної медицини Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Харківського національного медичного університету та Харківським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Харківський осередок Української асоціації ортопедів-травматологів».
SOLOMIYA – це німецько-український проєкт, спрямований на зміцнення довгострокової медичної та психосоціальної інфраструктури в Україні мережею лікарняних партнерств.
Проект створений командою клініки Charité – Universitätsmedizin Berlin і фінансується за допомогою фундації GIZ (програма міжгоспітальної взаємодії) за підтримки BMZ.
Участь у курсі безоплатна. Захід буде забезпечений перекладом на українську мову.
Теми найближчих лекцій:
- 26.10.2023 – Кісткові дефекти
- 9.11.2023 – Комунікація в шоковій палаті
- 23.11.2023 – Реконструктивна “драбина” та реконструктивний “ліфт” в пластичній хірургії та реконструктивній мікрохірургії.
- 07.12.2023 – Можливості протезування та реабілітації після ампутації верхніх та нижніх кінцівок
- 21.12.2023 – Септична пластична хірургія
Старт лекцій: 8.00 год за українським часом.
Для того, щоб долучитися, перейдіть за посиланням.
Ідентифікатор конференції: 824 8428 2233
Код доступу: YJ06W2
Скористайтеся можливістю збагатити свої знання та обмінятися досвідом з міжнародними колегами! Запрошуємо долучатися!
За даними Національної служби здоровʼя України у 2023 році в рамках Програми медичних гарантій за пакетами послуг реабілітаційної допомоги понад 300 тисяч пацієнтів отримали послуги з реабілітації.
🤳Одним з ефективних напрямів, який сьогодні набирає обертів в Україні, є телереабілітація – спосіб надання реабілітаційної допомоги цифровими засобами у дистанційний спосіб.
Запрошуємо медичних працівників та зокрема фахівців з реабілітації долучитися до вебінару “Телереабілітація: як інтегрувати сучасні цифрові рішення у роботу медичного закладу”.
На вебінарі ми поговоримо про:
🔸що таке телереабілітація
🔸які телемедичні рішення наразі інтегровані в медичні заклади України
🔸реабілітаційну ігрову систему RGS та як її адаптувати
🔸досвід та клінічні випадки застосування телереабілітації у відновленні дорослих пацієнтів та дітей в медичному закладі та поза його межами
🔸поширені питання та відповіді.
⏰ Дата та час вебінару: 27 березня, 16:00 год.
Серед наших доповідачів:
Анна Тоцька – ерготерапевт відділення фізичної та реабілітаційної медицини КНП “Міська клінічна лікарня №4” Дніпровської міської ради.
Лариса Виходченко – завідувач відділення фізичної та реабілітаційної медицини КНП “Одеська обласна дитяча клінічна лікарня” Одеської Обласної Ради.
Трансляція відбудеться на:
🔸Платформі Zoom:
🔸YouTube каналі eHealth – Україна: https://youtube.com/live/fYjP_fbgUZg?feature=share
❓ Залишайте свої питання у реєстраційній формі, аби саме ваше питання увійшло до вебінару!
Під час блоку «запитання-відповіді» перевага надаватиметься учасникам, які переглядатимуть ефір на платформі Zoom. Запис вебінару буде доступний на платформі YouTube.
🔥 Нагадуємо, що вже традиційно ми проводимо вебінари в останню середу місяця, то ж не пропустіть майбутні події та стежте за оновленнями на каналах eHealth! Просимо поширити це повідомлення серед колег та профільних груп!
Проект Дослідження якості взаємодії медичних працівників з ЕСОЗ триває. За результатами попереднього етапу дослідження (проведення опитування та глибинних інтервʼю) командою впровадження ЕСОЗ спільно з експертами Київської школи економіки розроблено методологію для регулярного вимірювання індексу якості взаємодії користувача з ЕСОЗ. Також були надані рекомендації розробникам медичних інформаційних систем щодо покращень інтерфейсів.
З червня усі медичні фахівці, які щоденно працюють з електронною системою охорони здоровʼя, почали отримувати форму зворотного звʼязку щодо оцінювання поточного стану роботи ЕСОЗ.
Просимо вас і надалі брати активну участь в дослідженні та ділитися своєю оцінкою, запитами та потребами щодо роботи в ЕСОЗ.
Окрім конструктивних пропозицій також ми будемо вдячні, якщо ви надасте зворотний звʼязок щодо позитивних моментів взаємодії з системою. Це дозволить нам сформувати обʼєктивні результати дослідження.
За результатами червневого опитування було визначено ряд ключових питань та потреб, з якими регулярно зіштовхуються користувачі.
Серед них зокрема питання щодо:
- швидкості передачі даних та працездатності;
- відображення медичних даних про пацієнта у різних МІС;
- пошуку та визначення дозування/кількості лікарських засобів при створенні е-рецепта;
- оптимізації процесу реєстрації пацієнтів в ЕСОЗ;
- зручності та адаптивності інтерфейсів та ін.
Ці та інші питання вже знаходяться в опрацюванні технічної команди ЕСОЗ, про статус їх опрацювання, а також результати індексу ми будемо вас сповіщати на офіційних каналах.
Дякуємо за вашу небайдужість та активну позицію щодо розвитку цифрових інструментів у сфері охорони здоровʼя в Україні!