Як підписати декларацію для дитини?

За дітей до 14 років лікаря обирають батьки. Підписати декларацію для дитини може один з батьків. Батько або мама мають взяти з собою свої документи (паспорт, код), свідоцтво про народження дитини і мобільний телефон.

Також рекомендуємо
7 Лютого 2019

Потрібно зібрати мінімальний пакет документів, обрати лікаря, якому довіряєте. Детальна покрокова інструкція за посиланням: https://ehealth.gov.ua/yak-obraty-likarya/

Звертайтеся до нього, якщо почуваєтеся погано. Не тягніть до останнього, записуйтеся на прийом завчасно, щоб зекономити власний час. Отримуйте направлення на аналізи, рецепти на «Доступні ліки» та інші медичні послуги.

7 Лютого 2019

У разі якщо Ваш сімейний лікар припинив працювати у закладі, в якому ви обслуговувались, то Ваша декларація буде автоматично розірвано. Заклад має повідомити пацієнтів про це. Вам потрібно буде підписати декларацію з іншим лікарем.

7 Лютого 2019

Ви можете розірвати декларацію, подавши заяву у вільній формі у Ваш медичний заклад (Наказ МОЗ №503, розділ 2 п.6). Але, розірвавши декларацію, Ви не зможете отримати безкоштовну медичну допомогу.