Як пацієнту підписати декларацію без ідентифікаційного номера?

Без ідентифікаційного коду декларацію можуть підписати тільки особи, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, та офіційно повідомили про це відповідні державні органи.

У паспорті таких громадян має бути відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера. У такому випадку у декларацію вносяться тільки паспортні дані.

Також рекомендуємо
7 Лютого 2019

Потрібно зібрати мінімальний пакет документів, обрати лікаря, якому довіряєте. Детальна покрокова інструкція за посиланням: https://ehealth.gov.ua/yak-obraty-likarya/

Звертайтеся до нього, якщо почуваєтеся погано. Не тягніть до останнього, записуйтеся на прийом завчасно, щоб зекономити власний час. Отримуйте направлення на аналізи, рецепти на «Доступні ліки» та інші медичні послуги.

7 Лютого 2019

У разі якщо Ваш сімейний лікар припинив працювати у закладі, в якому ви обслуговувались, то Ваша декларація буде автоматично розірвано. Заклад має повідомити пацієнтів про це. Вам потрібно буде підписати декларацію з іншим лікарем.