Регламентні роботи в ЕСОЗ! (29.04.2021)

Шановні партнери та користувачі ЕСОЗ!

З метою оптимізації та покращення продуктивності системи ЕСОЗ, проводимо планові технологічні роботи.
Задля мінімізації можливих незручностей для користувачів, регламентні роботи відбуватимуться з 20:00 29.04.2021 та до 21:10 29.04.2021.

Дякуємо за розуміння!

Також рекомендуємо
16 Вересня 2021

Шановні партнери та користувачі ЕСОЗ!

З метою оптимізації та покращення продуктивності системи ЕСОЗ, проводимо планові технологічні роботи.
Задля мінімізації можливих незручностей для користувачів, регламентні роботи відбуватимуться з 20:00 16.09.2021 та до 21:00 16.09.2021.

Дякуємо за розуміння!

12 Квітня 2021

Шановні партнери та користувачі ЕСОЗ!

В понеділок 12.04.2021 з 23:00 по вівторок 13.04.2021 01:00 буде недоступний функціонал, пов’язаний з відправкою SMS, у зв’язку з оновленням програмної платформи у провайдера.

Дякуємо за розуміння!

19 Липня 2021
Відбулася перша зустріч представників медичних інформаційних систем з очільником Міністерства охорони здоров’я Віктором Ляшко.
До обговорення були залучені генеральний директор директорату з розвитку цифрових трансформацій в охороні здоров’я Марія Карчевич, В.о. генерального директора ДП “Електронне здоров’я” Alexandr Yemets та представники НСЗУ Національна служба здоров’я України .
Віктор Кирилович зауважив, що електронна система охорони здоров’я, її розвиток та стабільна робота – один із головних пріоритетів Міністерства, а медичні інформаційні системи – завжди були та залишаються партнерами в реалізації ефективних сервісів для лікарів та пацієнтів.
Основні теми обговорення:
– підтримка пріоритетних проєктів у цифрових трансформаціях охорони здоров’я
– покращення працездатності та забезпечення безперебійної роботи ЕСОЗ
– покращення співпраці МІС та ЦБД електронної системи охорони здоров’я
– подальша взаємодія з Міністерством цифрової трансформації та залучення МІС
– інтеграція е-сервісів в додатку Дія
– плани щодо розвитку та масштабування телемедичних рішень в ЕСОЗ.
Головні результати першої зустрічі:
✅ учасники обговорення визначили пріоритетні проєкти до першочергового впровадження, які мають найбільше значення для всіх українців, серед них електронні лікарняні, COVID-сертифікати, е-рецепт, програма реімбурсації “Інсуліни” та інші.
✅ Олександр Ємець озвучив ряд технологічних та адміністративних рішень, які спрямовані на покращення працездатності ЦБД ЕСОЗ:
– на рівні центрального компоненту було запущено нову версію сховища підписного контенту, що суттєво покращить роботу ЦБД
– анонсування публікації status-page – публічної сторінки, яка міститиме актуальну інформацію та індикатори роботи системи
– інцидент-менеджмент та моніторинг працездатності на стороні МІС.
✅ Міністерство охорони здоров’я продовжує тісну співпрацю з Міністерством цифрової трансформації та планує інтеграцію нових електронних сервісів
Поточні обговорення не обмежуватимуться цією зустріччю, подальші кроки співпраці визначені, а наступна зустріч уже запланована Міністерством. Дякуємо всім учасникам за конструктивну дискусію та рішучість у розвитку електронного здоров’я в Україні.
Все буде eHealth!
23 Червня 2021
Сьогодні фахівці ДП “Електронне здоров’я” Alexandr Yemets та Julia Zaderyaka взяли участь у круглому столі щодо розвитку інноваційних технологій на ринку послуг охорони здоров’я України.
Метою заходу було обговорення створення регуляторно-технічної «пісочниці» для підтримки динамічного розвитку інновацій на ринку послуг охорони здоров’я України, що є дуже важливим у контексті розбудови ринку eHealth в Україні.
Цей захід став корисною платформою для обговорення та формування карти подальших кроків співпраці. Учасники обговорили бачення залучення нових розробок, механізмів співпраці та необхідних умов для розвитку інновацій на ринку послуг охорони здоров’я України.
Сьогоднішня зустріч вкотре підтверджує запит у світі на зміни у суспільстві та у медичній сфері — сучасна держава не може піклуватися про здоров’я громадян, ігноруючи новітні технології.
Саме тому, попереду ще більше плідних зустрічей та партнерств задля ефективного розвитку eHealth! Дякуємо колегам за плідну дискусію та USAID Ukraine – USAID Україна та Ukrainian Startup Fund за організацію.